Guttercrook: Difference between revisions
From Tomb of the Serpent Kings
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
[[File:guttercrook.jpg|left|middle|thumb]] | |||
{| class="userscript-table userscript-table-bordered" style="box-sizing: content-box; border-spacing: 0px; border-collapse: collapse; background-color: #ffffff; width: 321px; max-width: 100%; margin-bottom: 20px; border: 1px solid #dddddd; color: #404040; height: 241px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; border-spacing: 0px; border-collapse: collapse; background-color: #ffffff; width: 321px; max-width: 100%; margin-bottom: 20px; border: 1px solid #dddddd; color: #404040; height: 241px;" | |||
[[File:guttercrook.jpg|left| | |- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | ||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Race'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Ratfolk'''</span> | |||
|- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Age'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''19'''</span> | |||
|- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Height'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''3'3"'''</span> | |||
|- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Weight'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''35'''</span> | |||
|- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Class'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Roguefolk'''</span> | |||
|- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Alignment'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Neutral'''</span> | |||
|- style="box-sizing: content-box;" data-mce-style="box-sizing: content-box;" | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 112.183px;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 112.183px;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''Status'''</span> | |||
| style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid rgb(221, 221, 221); width: 174.983px; text-align: left;" data-mce-style="box-sizing: content-box; padding: 8px; line-height: 1.42857; vertical-align: top; border: 1px solid #dddddd; width: 174.983px; text-align: left;"|<span style="color: rgb(0, 0, 0);" data-mce-style="color: #000000;">'''-2 (BELOW A SLAVE)'''</span> | |||
|} | |||
[[File:Guttercrook Dead.png|left|middle|thumb]] | |||